3 september 2019

Directeur Bart (De Ganzenveer) vlot gestart

In alle Vlaamse scholen luidde gisterenochtend voor het eerst in lange tijd weer de schoolbel. Als schepen van onderwijs ging ik een kijkje nemen in ‘De Ganzenveer’, buitengewoon lager onderwijs van de stad Brugge, waar gloednieuw directeur Bart Verroens zijn leerlingen en leerkrachten toesprak en verwelkomde. Of verliep de verwelkoming eerder omgekeerd? 😉

In onderstaande tekst kan de vlotte en enthousiasmerende speech van directeur Bart nagelezen worden.

—————————

Welkom jongens en meisjes,
Welkom meesters en juffen,
Welkom mevrouw de Schepen van onderwijs,

Ik ben blij dat je naar onze school gekomen bent. We zijn hier samen om het nieuwe jaarthema voor te stellen. Het thema luidt als volgt “ tijd om te groeien”.

Jullie juffen en meesters hebben in de vakantie de tijd genomen om hun klas en deze school weer klaar te zetten. Jullie hebben deze morgen ongetwijfeld ook de mooie ballonnen en vlaggetjes zien hangen. Dit allemaal om jullie welkom te heten.

Ook de speelplaats ligt er netjes bij. Het gras rond het boompje staat mooi groen. Zoals het gras water en zon nodig heeft om te groeien, zo willen we jullie ook op onze school vitamientjes geven om te groeien. Jullie juffen en meesters zijn jullie vitamientjes die jullie met veel tijd en geduld nieuwe dingen willen leren ontdekken. Die jullie willen verder leren lezen, leren schrijven, leren rekenen, sporten, en nog veel meer…

In De Ganzenveer willen we jullie, beste leerlingen, de nodige tijd geven om groot en sterk te worden. Ik hoop jullie dit schooljaar te zien bloeien tot allemaal trotse, zelfzekere kinderen.

—————————

Please follow and like us:
Categorieën: Onderwijs Brugge

Gerelateerde artikelen

Onderwijs Brugge

SBLO De Ganzenveer verruimt aanbod met type 9-onderwijs

Vanaf 1 september 2020 wordt het aanbod van stedelijke basisschool voor buitengewoon onderwijs De Ganzenveer verruimd. Komend schooljaar mag de school leerlingen met een autismespectrumstoornis verwelkomen. Leerlingen van 2,5  jaar tot 13 jaar met autisme Lees verder…

Onderwijs Brugge

Gratis zomerklassen in Brugge (+video)

De Stad Brugge organiseert deze zomer samen met Hogeschool Howest en De Tol gratis zomerklassen voor 70 leerlingen van het lager onderwijs onder de naam ‘Leerkamp’. De zomerklassen hebben de bedoeling om opgelopen leerachterstand in Lees verder…

Onderwijs Brugge

Fietsexamens voor leerlingen uit het 6e leerjaar

Deze namiddag werd in stedelijke basisschool De Triangel het jaarlijkse fietsexamen voor leerlingen uit het zesde leerjaar op gang getrapt. Naast De Triangel nemen ook vier andere basisscholen deel aan het fietsexamen georganiseerd door de Lees verder…