3 september 2019

Directeur Bart (De Ganzenveer) vlot gestart

In alle Vlaamse scholen luidde gisterenochtend voor het eerst in lange tijd weer de schoolbel. Als schepen van onderwijs ging ik een kijkje nemen in ‘De Ganzenveer’, buitengewoon lager onderwijs van de stad Brugge, waar gloednieuw directeur Bart Verroens zijn leerlingen en leerkrachten toesprak en verwelkomde. Of verliep de verwelkoming eerder omgekeerd? 😉

In onderstaande tekst kan de vlotte en enthousiasmerende speech van directeur Bart nagelezen worden.

—————————

Welkom jongens en meisjes,
Welkom meesters en juffen,
Welkom mevrouw de Schepen van onderwijs,

Ik ben blij dat je naar onze school gekomen bent. We zijn hier samen om het nieuwe jaarthema voor te stellen. Het thema luidt als volgt “ tijd om te groeien”.

Jullie juffen en meesters hebben in de vakantie de tijd genomen om hun klas en deze school weer klaar te zetten. Jullie hebben deze morgen ongetwijfeld ook de mooie ballonnen en vlaggetjes zien hangen. Dit allemaal om jullie welkom te heten.

Ook de speelplaats ligt er netjes bij. Het gras rond het boompje staat mooi groen. Zoals het gras water en zon nodig heeft om te groeien, zo willen we jullie ook op onze school vitamientjes geven om te groeien. Jullie juffen en meesters zijn jullie vitamientjes die jullie met veel tijd en geduld nieuwe dingen willen leren ontdekken. Die jullie willen verder leren lezen, leren schrijven, leren rekenen, sporten, en nog veel meer…

In De Ganzenveer willen we jullie, beste leerlingen, de nodige tijd geven om groot en sterk te worden. Ik hoop jullie dit schooljaar te zien bloeien tot allemaal trotse, zelfzekere kinderen.

—————————

Please follow and like us:
Categorieën: Onderwijs Brugge

Gerelateerde artikelen

Onderwijs Brugge

Verhuis Stedelijke Academie naar Diksmuidestraat groot succes

Vier maanden nadat het stadsbestuur een oplossing uitgewerkt had voor de huisvestingsproblematiek van de Stedelijke Academie (DKO), was het vorige week tijd om een tussentijdse analyse op te maken met directeur Joost Goethals en de Lees verder…

Onderwijs Brugge

Speelplaats basisschool ‘De Bijenkorf’ gloednieuw!

Gisteren werd in de stedelijke basisschool ‘De Bijenkorf’ in Dudzele de gloednieuw aangelegde speelplaats geopend in stijl. Eerder deze maand was ook al het VTM-programma ‘Make Belgium Great Again’ aanwezig om verslag uit te brengen Lees verder…

Onderwijs Brugge

Nieuwe directie basisschool Sint-Michiels & De Ganzenveer

Volgende week start het nieuwe schooljaar en in twee van onze stedelijke scholen komt dat met een directiewissel. Zo zullen in basisschool Sint-Michiels en De Ganzenveer nieuwe directeurs aan de slag gaan. Gisteren werden ze Lees verder…