3 september 2019

Directeur Bart (De Ganzenveer) vlot gestart

In alle Vlaamse scholen luidde gisterenochtend voor het eerst in lange tijd weer de schoolbel. Als schepen van onderwijs ging ik een kijkje nemen in ‘De Ganzenveer’, buitengewoon lager onderwijs van de stad Brugge, waar gloednieuw directeur Bart Verroens zijn leerlingen en leerkrachten toesprak en verwelkomde. Of verliep de verwelkoming eerder omgekeerd? 😉

In onderstaande tekst kan de vlotte en enthousiasmerende speech van directeur Bart nagelezen worden.

—————————

Welkom jongens en meisjes,
Welkom meesters en juffen,
Welkom mevrouw de Schepen van onderwijs,

Ik ben blij dat je naar onze school gekomen bent. We zijn hier samen om het nieuwe jaarthema voor te stellen. Het thema luidt als volgt “ tijd om te groeien”.

Jullie juffen en meesters hebben in de vakantie de tijd genomen om hun klas en deze school weer klaar te zetten. Jullie hebben deze morgen ongetwijfeld ook de mooie ballonnen en vlaggetjes zien hangen. Dit allemaal om jullie welkom te heten.

Ook de speelplaats ligt er netjes bij. Het gras rond het boompje staat mooi groen. Zoals het gras water en zon nodig heeft om te groeien, zo willen we jullie ook op onze school vitamientjes geven om te groeien. Jullie juffen en meesters zijn jullie vitamientjes die jullie met veel tijd en geduld nieuwe dingen willen leren ontdekken. Die jullie willen verder leren lezen, leren schrijven, leren rekenen, sporten, en nog veel meer…

In De Ganzenveer willen we jullie, beste leerlingen, de nodige tijd geven om groot en sterk te worden. Ik hoop jullie dit schooljaar te zien bloeien tot allemaal trotse, zelfzekere kinderen.

—————————

Please follow and like us:
Categorieën: Onderwijs Brugge

Gerelateerde artikelen

Onderwijs Brugge

UPDATE: alle scholen gaan dicht!

Alle scholen gaan onherroepelijk dicht om de verdere verspreiding van het Coronavirus tegen te gaan. Leerlingen van het stedelijk onderwijs, en hun ouders, vinden alle nodige informatie terug in dit bericht.  Het stadsbestuur ontving van Lees verder…

Onderwijs Brugge

Stadsbestuur volgt OVSG-richtlijnen inzake corona

Het stadsbestuur heeft een evaluatie gemaakt van alle geplande schoolgebonden activiteiten van de komende weken om te kijken welke wel en niet kunnen doorgaan ten einde het coronavirus te weren uit de stedelijke scholen. Waar Lees verder…

Onderwijs Brugge

105 internationale studenten in Brugge

Gisterenavond werden de internationale studenten die een semester hoger onderwijs volgen in Brugge door het stadsbestuur ontvangen op het stadhuis. In totaal zullen de komende maanden 105 internationale studenten uit 26 verschillende landen studeren aan Lees verder…